Kniha odkazov

  • Príspevky ( 44 )
Ďakujeme Vám veľmi krásne za nádherne magnetky (srdiečka a holubičky) a aj za darčeky, sme veľmi spokojní. Tovar prišiel nepoškodení, bol výborne zabalený. Bude to niečo nové a zaujímavé pre hostí ako aj pre Nás :) A ešte chcem dodať, že výborná komunikácia medzi kupujúcim a predavájucim. ODPORÚČAM !!! :) :) :)
Správu odoslal Eva a Michal :)

06-02-2018

Dakujeme krasne za nadherne magnetky, maximalna spokojnost od objednania cez komunikaciu az po dodanie. A to balenie, proste vsetko dokonale. A dakujeme za darceky. Urcite odporucame.
Správu odoslal Evka

30-01-2018

Maximálna spokojnosť s prístupom pri objednávaní. Rýchle zaslanie návrhov, skvelá spolupráca a vybavenie za pár dní. Doručené v bezchybnom stave, perfektne zabalené a výsledný efekt skvelý. Zvončeky aj srdiečka sú nádherné, verím že potešia ako originálny darček.
Správu odoslal Katarína

10-01-2018

Ďakujem za rýchle vybavenie mojej objednávky a za krásne zvončeky pre našich hostí.
Správu odoslal Alica M.

05-12-2017

Ďakujeme za darčeky navyše a za rýchle vyrobenie zvončekov pre našich svadobných hostí :) určite odporúčame
Správu odoslal Miška&Tomi

08-07-2017

Chceme sa veľmi pekne poďakovať za krásne srdiečka, hosťom sa budú určite páčiť. Perfektné zabalenie objednávky a každý kus bol zabalený zvlášť. Originálne darčeky, perfektný prístup. Ešte raz ďakujeme, ostávam s pozdravom Tomáš.
Správu odoslal Tomáš a Lucia

11-04-2017

Velmi pekne dakujeme za rychle vybavenie nasej objednavky a za nadherne zvonceky pre nasich hostí :). Mozeme Vas len odporucit! Este raz dakujeme.
Správu odoslal Erika

20-03-2017

Dakujeme za nadherne podkovicky s magnetkou a za darceky, ktore ste nam poslali navyse. Nadherna praca urcite odporucam!!!
Správu odoslal Lenka a Andrej

26-01-2017

Veľmi sa Vám chceme poďakovať za úžasné magnetky (srdiečka), ktoré sme dnes dostali...veľmi sa nám páčia :-) určite chceme pochváliť najmä to,ako bol tovar zabalený, každá magnetka zvlášť vo svojom papieri. Ďakujeme a odporúčame
Správu odoslal Martina

26-11-2016

Ďakujeme za krásne srdiečka a darčeky navyše :D Prajem vám veľa úspechov a určite každému odporúčam.
Správu odoslal Lucia

18-10-2016


Vaša správa bola úspešne odoslaná. Ďakujeme :-)
Pridať príspevok
Captcha