Kniha odkazov

  • Príspevky ( 54 )
Ďakujem pekne za dodané magnetky , srdiečka a štvorlístky objednávka vybavená rýchlo a v poriadku a ešte aj niečo navyše,veľká spokojnosť
Správu odoslal Zdenka

22-09-2020

Ďakujem za krásne magnetky a za darčeky. Som veľmi spokojná a v blízkej budúcnosti mám záujem znova objednať. Taktiež ďakujem za rýchle vyhotovenie a odoslanie objednávky.
Správu odoslal Zuzana

11-09-2019

Ďakujem Vám za srdiečka - magnetky, sú veľmi milé a potešil ma i darček navyše. <br/>Dodanie bolo expresné. Budem odporúčať mojím známym.<br/>s Pozdravom Danka.
Správu odoslal Daniela

06-06-2019

Ďakujem za veľmi krásne magnetky som veľmi spokojná.Magnetky sú veľmi krásne. Doručenie v dobrom a v krátkom čase.Zo srdca Ďakujem.
Správu odoslal Oľga Z.

21-03-2019

Dobrý deň. Dnes som dostala magnetky ktoré sú naozaj úžasné a chcem týmto srdečne poďakovať aj za darčeky ,ktoré ma veľmi potešili. Odporúčam každému,lebo super komunikácia a doručenie sú na správnom mieste. Som naozaj očarená a veľmi sa teším. Z úprimného srdca naozaj odporúčam,sú proste nádherné
Správu odoslal Emília

13-03-2019

Ďakujem za úplne fantasticky vybavenú objednávku aj doručenie zásielky, som veľmi spokojná aj s výrobkom, s dodaním aj celou komunikáciou.
Správu odoslal Daniela

27-02-2019

Som veľmi spokojná,dnes mi tovar prisiel v úplnom poriadku,zabalený ako národný poklad :-P,,,už dlho som sa nestretla s takou profesionalitou majiteľov a pracovníkov,,,,budem určite odporúčať ďalej svojim známym,,,,ďakujem všetkým zúčastneným veľmi pekne,,,,Lenka
Správu odoslal Lenka L.

12-07-2018

Ďakujeme za prekrásne podkovičky s magnetkou a za darčeky, ktoré ste nám poslali naviac. Potrebné do-objednanie kvôli navýšeniu počtu hostí prebehlo rýchlo, jednanie a celková komunikácia bola skvelá. Ďakujeme ešte raz, určite odporúčame! :)
Správu odoslal Natália a Alexander

29-06-2018

Velmi pekne dakujem za rychle vybavenie. Dnes bol tovar doruceny, vsetko prislo v poriadku, nakolko bol starostlivo pobaleny. Chcem sa pekne podakovat za pekne magnetky - stvorlistky, su milene a dufam ze budu spokojní aj nasi hostia. Hlavne milo potesili darceky navyse. Dakujem a budem odporucat
Správu odoslal Henrieta R.

14-03-2018

Ďakujeme veľmi pekne za krásne a zároveň roztomilé srdiečka, ktoré určite každého potešia. Výber darčekov, komunikáciu, možnosť návrhu, realizáciu, zabalenie a doručenie hodnotíme pozitívne a zároveň odporúčame každému :)
Správu odoslal Miriama a Lukáš

02-03-2018


Vaša správa bola úspešne odoslaná. Ďakujeme :-)
Pridať príspevok
Captcha