Svadobné darčeky pre rodičov

Ku každej objednávke nad 50€ Vám pribalíme ďaľšie 2 darčeky ZADARMO (k svietniku a tanieriku na obrúčky) 2 srdiečka veľké 6x6cm s poďakovaním pre rodičov vrátane trvalej potlače zatavenej pod sklovinou glazúry, stuhy, magnetky, typu písma podľa obj. darčekov + na spodu srdiečka iniciály novomanželov.

Darčeky pre hostí na oslavu

Na všetky naše výrobky Vám vieme potlačiť akýkoľvek text pričom môžu byť použité k rôznym oslavám alebo príležitosťiam ako: darčeky pre hostí na oslavu, narodeniny, krstu alebo menších osláv a podobne. Buďte kreatívny a vyberte si výrobok ...

Svadobné darčeky pre deti

Vyrábame originálne svadobné darčeky pre deti na svadobný stôl s menami detí a dátumom svadby na ktorej sa zúčastnia. Deti tak získajú pamiatku na svadobný deň. V ponuke máme na výber mašle rôznej farebnosti poprípade sa dá kombinovať aj s farbami ...

Svadobné magnetky pre hostí - bez stuhy

Od marca 2017 máme v ponuke pre menej náročných zákazníkov svadobné magnetky pre hostí. Miesto stuhy nám vznikne väčší priestor na potlač, preto si môžeme dovoliť byť kreatívnejší a ozdobnejšie rozmiestniť mená novomanželov a dátum svadby :)

Darčeky pre žiakov od triednej učiteľky

Každý žiak si donesie domov na pamiatku od pani učiteľky keramickú podkovičku pre šťastie so svojím menom. Na podkovičkách je trvalá potlač zatavená pod sklovinou glazúry. Ku každej objednávke dostanete od nás 2 darčeky zadarmo: keramický svietnik na parafínové sviečky a tanierik.

Darčeky pre hostí na Bzinskom plese

Modré podkovičky s magnetkou a trvalou potlačou, zatavenou pod sklovinou glazúry. Podkovičky majú biele stuhy so strieborným lemovaním a s textom: XII. ročník Bzinského plesu.

Darčeky pre školský ples Western

Žltá podkovička s magnetkou a červenou stuhou. Na podkovičke je trvalá potlač zatavená pod sklovinou glazúry.

Svadba a svadobný deň

svadba je jedna z najdôležitejších udalostí v živote takmer každého človeka. Spoja sa dvaja ľudia, dve rodiny ... Pred týmto významným dňom ako je svadba sa dôkladne pripravujú nielen snúbenci,

Darčeky pre spolužiakov na stretávku

Ponúkame Vám darčeky pre spolužiakov pri rôznych príležitostiach ako stretávky, stužkové a pod. Na všetky výrobky sa vypaluje potlač, čím sa zataví pod sklovinu glazúry a je trvalá. Vieme na darčeky potlačiť aj tretí nápis poprípade prispôsobiť na výrobok proporcionálne, podĺa Vašich požiadaviek.